Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Polecamy
Loty z Warszawy do Dortmundu 179,00 zł

Wylot z:
Warszawa, Polska

Lotnisko wylotu:
Warszawa Okęcie (WAW)

Linia lotnicze:

Linia lotnicza LOT Wizzair

Przylot do:
Dortmund, Niemcy

Lotnisko przylotu:
Dortmund Airport (DTM)

Tanie linie lotnicze Wizzair udostępniają bezpośrednie loty z Warszawy do Dortmundu, miasta w zachodnich Niemczech. W sezonie letnim 2017 loty z Warszawy odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty o godz 06:40, natomiast lądowanie w Dortmundzie o godz 08:30. Loty na trasie Dortmund-Warszawa Okęcie także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty). Wylot z Dortmundu o godz 14:30, planowane lądowanie w Warszawie o godz 16:10. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia są zawieszone. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Znalezione loty z Warszawy(WAW) do Dortmundu(DTM)
Wylot
Czas podróży: 21h 20m / 1 przesiadka
2018-01-12 10:35 Warszawa (WAW)
2018-01-13 07:55 Dortmund (DTM)
1
LO 3881
2018-01-12 10:35 Warszawa (WAW)
2018-01-12 11:25 Katowice (KTW)
LO
2
W6 1091
2018-01-13 06:10 Katowice (KTW)
2018-01-13 07:55 Dortmund (DTM)
W6
Przylot
Czas podróży: 4h 40m / 1 przesiadka
2018-01-19 08:20 Dortmund (DTM)
2018-01-19 14:00 Warszawa (WAW)
1
W6 1092
2018-01-19 08:20 Dortmund (DTM)
2018-01-19 09:50 Katowice (KTW)
W6
2
LO 3882
2018-01-19 12:05 Katowice (KTW)
2018-01-19 13:00 Warszawa (WAW)
LO
Oferta
Cena: 441 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka
2018-01-12 22:50 Warszawa (WAW)
2018-01-13 07:55 Dortmund (DTM)
1
LO 3879
2018-01-12 22:50 Warszawa (WAW)
2018-01-12 23:40 Katowice (KTW)
LO
2
W6 1091
2018-01-13 06:10 Katowice (KTW)
2018-01-13 07:55 Dortmund (DTM)
W6
Przylot
Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2018-01-19 08:35 Dortmund (DTM)
2018-01-19 20:20 Warszawa (WAW)
1
W6 1662
2018-01-19 08:35 Dortmund (DTM)
2018-01-19 10:05 Gdańsk (GDN)
W6
2
LO 3816
2018-01-19 18:20 Gdańsk (GDN)
2018-01-19 19:20 Warszawa (WAW)
LO
Oferta
Cena: 442 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka
2018-01-12 13:30 Warszawa (WAW)
2018-01-12 19:25 Dortmund (DTM)
1
LO 3905
2018-01-12 13:30 Warszawa (WAW)
2018-01-12 14:25 Kraków (KRK)
LO
2
FR 4925
2018-01-12 17:40 Kraków (KRK)
2018-01-12 19:25 Dortmund (DTM)
FR
Przylot
Czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka
2018-01-19 08:35 Dortmund (DTM)
2018-01-19 20:20 Warszawa (WAW)
1
W6 1662
2018-01-19 08:35 Dortmund (DTM)
2018-01-19 10:05 Gdańsk (GDN)
W6
2
LO 3816
2018-01-19 18:20 Gdańsk (GDN)
2018-01-19 19:20 Warszawa (WAW)
LO
Oferta
Cena: 477 PLN
Tanie przeloty do Dortmundu
Lot Data Promocji Linia Cena
Lot Katowice - Dortmundod 2017-11-07 do 2018-03-3079.00
Lot Wrocław - Dortmundod 2017-11-13 do 2018-04-01109.00
Lot Gdańsk - Dortmundod 2017-11-03 do 2018-04-0199.00
Lot Kraków - Dortmundod 2017-11-09 do 2018-03-3099.00